Zajazd pod Jeleniem w Tucholi – ocena 6/6

0 Komentarzy

Zajazd pod Jeleniem w Tucholi (strona www) to nasz absolutny numer jeden i to zarówno jeśli chodzi o bazę noclegową, jak i gastronomiczną w Borach Tucholskich (link do lokalizacji według Google Maps). Trafiliśmy tam przez przypadek szukając schronienia po dwóch koszmarnych nocach spędzonych w pobliskim Hoteliku u Ali.

Miejsce wygląda trochę niepozornie, ulokowane jest tuż przy drodze wojewódzkiej i może niespecjalnie koresponduje swoim wyglądem z otaczającą przyrodą, ale za to oferuje noclegi w bardzo przyzwoitym standardzie i za bardzo przyzwoitą cenę (120 pln za pokój dwuosobowy ze śniadaniem). Najsilniejszą stroną obiektu jest hotelowa restauracja, która za około 20-25 złotych serwuje rewelacyjne obiady, również nie mające sobie równych w najbliższej okolicy.

W hotelowej restauracji radzimy przede wszystkim spróbować zrazików wołowych, które, z całym szacunkiem dla naszych mam, są zdecydowanie najlepszym wydaniem tej potrawy, z jakim dane nam było się zetknąć. W trakcie naszych pobytów jedliśmy także schabowe, filety z kurczaka i sałatki – wszystko także wyśmienite.

Część hotelowa jest czysta i zadbana. Pokoje są wygodne, internet szybki i stabilny, obsługa bardzo sympatyczna, a parking dla samochodu bezpłatny. Dobre wyciszenie sprawia, że nocleg nad salą bankietową, w której trwało wesele, nie był uciążliwy. Hałasów ulicy też nie odczuliśmy.

Na uwagę zasługuje także dostosowanie obiektu do Klientów z psami. Hotel nie pobiera dodatkowych opłat za pobyt czworonoga, a posiłki z restaurcji można zjeść wygodnie w pokoju, co nie zmuszało nad do konsumpcji na raty (jedna osoba je, druga pilnuje psa).

W skład obiektu wchodzi także pobliski camping z domkami z kartonu, ale z tej części oferty nie korzystaliśmy (i nie skorzystamy).

Ocena noclegu – 6/6
Ocena gastronomii – 6/6

Gosia i Paweł

0 Koment.

Zostaw komentarz