Restauracja Mulk w Miszewku – ocena 6/6

0 Komentarzy
kaszuby

Wracając z popołudniowego wypadu na spacer po Kaszubach, wpadliśmy na obiad do restauracji Mulk w Miszewku przy trasie Gdynia-Żukowo (dokładna lokalizacja według Google Maps, strona www). Był to całkowity strzał w ciemno, bo knajpkę znaliśmy tylko z reklam w Radio Kaszebe.

Strzał jednak okazał się bardzo celny. Klimat lokalu utrzymany w tradycyjnym wystroju kaszubskim. Dużo akcentów regionalnych, które szczególnie mi bardzo przypadły do gustu. Stoły czyste, wc także bez zarzutu.

Obsługa bardzo miła i elastyczna. Nie było problemu z modyfikacją standardowych pozycji menu pod kątem naszych potrzeb. Na jedzenie wprawdzie trochę poczekaliśmy, ale za to porcje przerosły nasze oczekiwania. Były ogromne. I mimo szczerych prób, nie daliśmy rady zjeść wszystkiego.

Jedzenie bardzo smaczne. Surówki świeże, mięsko dobrze zrobione, a całość bardzo estetycznie podana.

Za dwa obiady bez picia zapłaciliśmy 54 PLN. Jednak wybraliśmy jedne z najtańszych pozycji w menu. Za większość dań jednak trzeba zapłacić minimum 30 PLN, co jest ceną powyżej średniej w tym rejonie. W każdym razie możemy polecić to miejsce.
Ocena 6/6
Paweł

0 Koment.

Zostaw komentarz