O nas

Cześć,

Z tej strony Gosia i Paweł. Jesteśmy małżeństwem, mieszkamy w Gdyni. W 2014 roku urodziła nam się córeczka Hania, w 2016 Staś, a w 2018 dołączył Jasiek. A od 2012 roku mieszka z nami jamnik Koma.

Założyliśmy tego bloga, aby podzielić się swoimi opiniami o swoich podróżach po Polsce. Nie będziemy jednak czarować, że podróże to całe nasze życie i każdą wolną chwilę spędzamy w terenie. Tak oczywiście nie jest. Lubimy jednak podróżować, zwiedzać i przebywać na łonie natury i jeśli mamy taką możliwość i odpowiednie chęci, to ruszamy się całą rodziną tu i ówdzie.

Ten blog ma być dla nas pamiątką wycieczek, a dla czytających źródłem informacji o sprawdzonych przez nas miejscówkach. Bardzo byśmy się cieszyli, gdyby naszymi wpisami udało się kogoś (dotychczas nieprzekonanego) przekonać, że Polska jest piękna.

Po cichu liczymy także, że tym blogiem udowodnimy sobie i innym, że z małymi dziećmi także można wyjeżdżać, podróżować i zwiedzać. A może także zachęcimy innych do przełamania takich barier, spakowania się i ruszenia w teren.

Pozdrawiamy i życzymy przyjemnego korzystania z naszych zasobów,

Gosia i Paweł Różyńscy