Hotel Perła Borów w Tleniu – ocena 5/6

0 Komentarzy

Hotel Perła Borów w Tleniu to sprawdzony przez nas już kilkukrotnie obiekt noclegowy (strona www, link do lokalizacji według Google Maps). Jest to duży ośrodek – taki w stylu kolonijnym – ale odnowiony i dobrze utrzymany. Pokoje jednak mimo identycznej ceny, mają zróżnicowany standard (te bliżej recepcji są wygodniejsze i nowocześniejsze). Wszystkie jednak są czyste i na tyle dużo, aby można się czuć swobodnie.

W obiekcie znajduje się gabinet masażu, a masaże częściowe za 30 pln można uznac za okazję. Jest też sauna sucha oraz jacuzzi zewnętrzne, z którego mieliśmy okazję korzystać w zimie przy temperaturze powietrzna poniżej minus 10 stopni Celsjusza (super sprawa).
Hotel serwuje śniadania tradycyjne lub w formie bufetu szwedzkiego. Śniadanie za dodatkową opłatą można zamówić także do łóżka, co też już zdarzyło nam się uskutecznić.

Ośrodek jest przyjazny dla Klientów z psami, ale ich pobyt jest płatny dodatkowo. Jest monitorowany parking, internet (niezbyt szybki) oraz zadaszone miejsce na grilla. W trakcie kilku pobytów tylko raz zdarzyło nam się mieć zastrzeżenia do obiektu, a raczej postawy obsługi. Przez kilka nocnych godzin, mimo naszych interwencji, nie potrafiła ona poprawnie zareagować na głośne i niekulturalne zachowanie pijanych zawodników klubu piłkarskiego Wda Świecie, którzy w ośrodku i jego okolicy świętowali sobie wygrany mecz zdzierając sobie gardło do wczesnych godzin porannych.

W skład obiektu wchodzi także restauracja. Niewielka, przytulna, z sympatyczną obsługą, z typowym polskim menu, podająca smaczne i przystępne cenowo posiłki. Stołowaliśmy się w niej kilka razy i, tak jak w przypadku pobliskiej Samotni nad Wdą (link do recenzji), nigdy się tu na jedzeniu nie zawiedliśmy. Dlatego możemy zdecydowanie polecić to miejsce.

Ocena noclegu – 5/6
Ocena gastronomii – 5/6

Gosia i Paweł

0 Koment.

Zostaw komentarz