Hotel Bartis w Bartoszycach – ocena 5/6

0 Komentarzy

W 2012 roku odwiedziliśmy z Gosią miasto Bartoszyce. Miejscowość znana z bliskości granicy z Obwodem Kaliningradzkim i handlu przemycanymi papierosami. Nam jednak bardziej od targowiska spodobał się zadbany ryneczek oraz park miejski położony nad rzeką Łyną.

Dwa dni w Bartoszycach zawdzięczamy kupionemu na Gruponie kuponowi na pobyt w położonym w samym centrum, tuż przy ryneczku, Hotelu Bartis (lokalizacja według Google Maps, strona www). Trzygwiazdkowy hotel oferuje noclegi w dużych i czystych pokojach. Dla gości udostępnia spa w postaci basenu, sauny i jacuzzi. Parking bezpłatny tuż przy hotelu. W budynku stabilny i szybki internet.

Jedzenie w hotelowej restauracji, gdzie spożywaliśmy nasze śniadania,  także było bez zarzutów. Dlatego jeśli szukacie noclegu w tej części Polski, to możemy śmiało polecić tę miejscówkę. 150 PLN za dwuosobowy pokój ze śniadaniem w takim standardzie nie jest ceną wygórowaną. Dodatkowo około 50 metrów od hotelu, także przy rynku, znajduje się bar mleczny. Wystrój typowo w stylu PRL, ale jedzenie smaczne i estetycznie podane. Ceny takie, że za 10 PLN można najeść się do syta.

Ocena hotelu – 5/6
Paweł

0 Koment.

Zostaw komentarz