Agroturystyka Jadwiga Sołdaczuk – Budzisz koło Dzierzgonia – ocena 6/6

0 Komentarzy

Agroturystyka Pani Jadwigi Sołdaczuk była nasza bazą wypadową podczas dwudniowego pobytu na Powiślu w okolicach Dzierzgonia. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu wsi Budzisz, około 10 km Dzierzgonia (dokładna lokalizacja tutaj, strona www). Jest to duże gospodarstwo, w którym do dyspozycji gości są pokoje gościnne w domu gospodarzy.

Nasz pokój (a właściwie dwa połączone ze sobą pokoje) zlokalizowany był na parterze, miał niezależne wejście i własną łazienkę. Wyposazony był w TV i lodówkę. Gospodarze dodatkowo udostępnili nam grzejnik, czajnik elektryczny i kilka naczyń, bez których nie łatwo byłoby się obejść na wyjeździe z dzieckiem (a branie ich z domu było mało praktyczne). Pokój bardzo czysty, praktycznie urządzony. Cena standardowa dla tego typu ofert – ok. 30-40 PLN za osobę.

Otoczenie domu bardzo bogate – ogród, ławki, altana, grill. Chociaż z drugiej strony mieliśmy wrażenie chaosu i jakiejś dysharmonii w tej architekturze ogrodowej, którą pewnie można zlikwidować niewielkim nakładem pracy. W każdym razie serdecznie polecamy tę miejscówkę. My tam na pewno wrócimy.

Ocena – 6/6

Paweł

0 Koment.

Zostaw komentarz