poniedziałek, 16 czerwca 2014

Agroturystyka Jadwiga Sołdaczuk - Budzisz koło Dzierzgonia - ocena 6/6

Agroturystyka Pani Jadwigi Sołdaczuk była nasza bazą wypadową podczas dwudniowego pobytu na Powiślu w okolicach Dzierzgonia. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu wsi Budzisz, około 10 km Dzierzgonia (dokładna lokalizacja tutaj, strona www). Jest to duże gospodarstwo, w którym do dyspozycji gości są pokoje gościnne w domu gospodarzy.

Nasz pokój (a właściwie dwa połączone ze sobą pokoje) zlokalizowany był na parterze, miał niezależne wejście i własną łazienkę. Wyposazony był w TV i lodówkę. Gospodarze dodatkowo udostępnili nam grzejnik, czajnik elektryczny i kilka naczyń, bez których nie łatwo byłoby się obejść na wyjeździe z dzieckiem (a branie ich z domu było mało praktyczne). Pokój bardzo czysty, praktycznie urządzony. Cena standardowa dla tego typu ofert - ok. 30-40 PLN za osobę.

Otoczenie domu bardzo bogate - ogród, ławki, altana, grill. Chociaż z drugiej strony mieliśmy wrażenie chaosu i jakiejś dysharmonii w tej architekturze ogrodowej, którą pewnie można zlikwidować niewielkim nakładem pracy.

W każdym razie serdecznie polecamy tę miejscówkę. My tam na pewno wrócimy.

Ocena - 6/6

Paweł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz