sobota, 10 maja 2014

O nas - powitanie

Jesteśmy młodym małżeństwem (29l. i 33 l.) z Trójmiasta, które lubi podróże, poznawanie nowych miejsc, odwiedziny sprawdzonych miejscówek oraz wszechstronny kontakt z naturą. Jakkolwiek nie pogardzilibyśmy wyjazdami zagranicznymi, to uważamy, że w naszym kraju, a nawet okolicy, jest na tyle dużo ciekawych i interesujących dla nas miejsc, że starczy nam ich na całe życie.

Od niedawna nasze życie diametralnie się zmieniło - zostaliśmy w marcu 2014 roku rodzicami Hanny Damroki (pomorskie imię, które nosiła półlegendarna księżniczka). Pragniemy jednak udowodnić sobie, że dziecko (a w przyszłości kolejne pociechy) nie jest wcale wyrokiem skazującym na siedzenie w domu. Zapewne będzie wymagało to od nas lepszej organizacji oraz nieco ograniczy wachlarz możliwości korzystania z aktywności turystycznych, ale na pewno sobie poradzimy :)

Od dwóch lat w skład naszej stałej ekipy turystycznej wchodzi także czarna podpalana krótkowłosa jamniczka - Koma. Jest świetną towarzyszką spacerów i wszelkich wypraw, dlatego staramy się, aby razem z nami poznawała świat.

Na niniejszym blogu będziemy dzielili się swoimi informacjami na temat odwiedzanych miejsc. Będziemy także wspominać wcześniejsze wyjazdy - wspólne, jak i te, które realizowaliśmy niezależnie za naszych czasów panieńsko-kawalerskich. Nie jesteśmy wprawdzie zbytnimi pasjonatami fotografii, ale postaramy się w miarę możliwości ubogacać nasze wpisy amatorskimi fotkami.

Głównym celem bloga jest zebranie na własną pamiątkę w jednym miejscu informacji o tym, co udało nam się zobaczyć i przeżyć. Ale ten blog ma też dwie istotne do spełnienia "misje zewnętrzne". Pierwszą z nich jest pokazanie, że Polska to piękny kraj i każdy jej region pełen jest wszelkich atrakcji dla niemal każdego typu turysty. Druga misja to zaś pokazanie tego, że można i warto podróżować z małym dzieckiem (i psem także).

Życzymy zatem przyjemnej lektury,

Gosia i Paweł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz